dsidata

Hľadáme kolegov do nášho tímu!

To čo robíme nás baví. Chceme vedieť, čo sa okolo nás deje a zaujíma nás, či sú v našom priestore ľudia, ktorí by boli prínosom pre našu spoločnosť.

My si vo firme tykáme, lebo tak môžeme hovoriť celkom narovinu. No a tak budeme hovoriť aj k vám. Hľadáme šikovných, nadšených a kreatívnych ľudí so záujmom pre náš biznis, pre telekomunikačné služby! Hľadáme ľudí, ktorí tak trochu vidia za roh, alebo vedia aspoň trochu čítať budúcnosť. Nie sme naivní a vieme, že nehľadáme žiadnych Supermanov, no ľudí, ktorí majú vlastnú predstavu a neboja sa ísť za ňou. Hľadáme niekoho, kto je taký ako sme my...


Systémový špecialista dátových sietí

Daj nám vedieť, ak ťa baví objavovať spolu s nami nové trendové technológie.

Hľadáme ľudí, ktorí vedia a majú chuť zdolávať nové méty. Testovať a implementovať novinky v našej brandži znamená byť neustále pripravený čeliť novým výzvam. Ak si to práve ty, tak budeme radi, ak ťa uvidíme v našom tíme. Daj nám o sebe vedieť, aby sme sa mohli stretnúť a porozprávať o tom, čo máme spoločné.

Info o sebe alebo rovno CV pošli na mail@dsidata.sk.

 

SME obchodník

Ak si človek, ktorý sa nebojí prezentovať obchodným partnerom riešenia, ktoré ich biznis posunú dopredu, tak čítaj ďalej. 

Ak vieš komunikovať, argumentovať a rozumieš našim službám, máme pre teba priestor. Daj nám vedieť na mail@dsidata.sk. Radi by sme v našom SME tíme privítali ďalsích ľudí, ako sme my. Nechodíme na stretnutia v oblekoch, lebo nepotrebujeme sľubovať, my ponúkame reálne dosiahnuteľné a hlavne najvýhodnejšie riešenia telco služieb pre našich zákazníkov. Celý náš biznis je postavený na partnerstvách, tak ho robíme a chceme robiť aj naďalej.