dsidata

Stále pracujeme na rozširovaní a skvalitňovaní našich služieb

 

 

Radi by sme Vás informovali, že naša spoločnosť sa zúčastnila aukcie na pridelenie frekvencie v pásme 3,7 GHz určenej pre poskytovanie širokopásmových služieb v okrese Námestovo a v aukcii sme boli úspešní.

 

Je to výsledok dlhodobého procesu, v rámci ktorého venujeme veľké úsilie rozvoju poskytovaných služieb. Toto úsilie smerujeme do rôznych oblastí, nakoľko si myslíme, že kvalita služby nezávisí len od základných parametrov, ktorými sú cena alebo rýchlosť internetového pripojenia. Naše úsilie preto smerujeme hlavne do nasledovných oblastí:

 1. Výstavba sietí
  Nie všade a hlavne nie naraz je možné realizovať výstavbu nových vysokorýchlostných sietí. Tieto sa snažíme budovať tak, ako postupne rozširujeme optické prepojenia medzi jednotlivými lokalitami. Optické siete sme zatiaľ sprevádzkovali v 17 lokalitách. Práve úspešné získanie frekvencie v pásme 3,7GHz nám umožní aj vo vzdialenejších lokalitách poskytovať najmodernejšie služby tak, ako nám to umožňuje optická sieť.

 2. Zavádzanie modernej TV služby
  Od roku 2006 sa venujeme prevádzke TV služieb prostredníctvom IPTV technológie, ktorá poskytuje zákazníkom skvelé možnosti, ako sú TV archív, nahrávanie a takzvaný multiscreen, čo je možnosť používania TV služby nielen v televízore ale aj v počítačoch, tabletoch a mobiloch. Náš náskok nám teraz umožní poskytnúť túto modernú službu v základnej podobe všetkým naším zákazníkom bezplatne.

 3. Skvalitňovanie zákazníckej podpory
  Sprístupnili sme webový portál www.flexi.sk, ktorý vám umožňuje nielen riešiť Vaše požiadavky a kontakt s našou technickou podporou, ale aj používať jednotlivé služby vrátane TV. Portál je určený pre všetkých členov vašej domácnosti s možnosťou prepojenia prístupu s vaším facebook alebo google účtom. 

 4. Sprístupňovanie nových služieb
  Okrem základnej služby prístupu do internetu máme pre Vás ďalšie služby:
  + jedinečná televízia so skvelou funkcionalitou, teraz dostupná nielen tam, kde je optika, ale prakticky všade, kde je internet
  + hostingové služby (správa a registrácia domén, web stránok, ftp, databáz, mailov)
  + mailové služby s  užitočnými vlastnosťami
  + webový portál www.flexi.sk

  Priebežne Vás budeme informovať o novinkách a dostupných výhodách prostredníctvom e-mailu.