dsidata

Prvé prihlásenie existujúceho užívateľa do Systému flexi


1. Prihláste sa rovnako ako doposiaľ

Prihláste sa prihlasovacím menom a heslom, ktoré ste od nás v minulosti obdržali na prístup do zákazníckej zóny v časti nášho webu flexi.sk alebo dsidata.sk.

Nepamätáte si meno a heslo?

Kontaktujte nás na našej zákazníckej linke 0850 888 019. Naši pracovníci Vám na základe autorizácie resetnú heslo a nové vám autorizovanou formou odošlú (napríklad: e-mailom, ticketom + e-mailom, SMS-kou, resp. aj list do vlastných rúk)

 

2. Aktualizácia údajov

Systém vás pri prvom vstupe do zákazníckej zóny vyzve na aktualizovanie kontaktných údajov vrátane emailovej adresy, ktorá  sa ďalej stáva užívateľským menom.

Takúto aktualizáciu môžete kedykoľvek vykonať aj vy v sekcii Infomácie o prístupe.

 

3. Zmena spôsobu prihlasovania

Spôsob prihlasovania môžete zmeniť v časti Informácie o prístupe.

Ak používate Facebook, alebo služby Googlu, môžete si Váš prístup spárovať s prihlasovaním pomocou prihlasovacích údajov, účtu Facebooku alebo Googlu. Vaše prihlasovacie údaje pritom ostávajú úplne bezpečne uchované len u Facebooku alebo Googlu. Váš vybraný spôsob prihlasovania bude nastavený pre Systém flexi, kým tento spôsob opäť sami nezmeníte.

 

4. Pozvite svojich blízkych alebo kolegov

Toto docielite jednoduchým odoslaním e-mailovej pozvánky v sekcii Správa Prístupov - nastavenia oprávnení.  Pozvaný v pozvánke obdrží URL adresu, na ktorej sa bude môcť zaregistrovať a vytvoriť si tak Prístup do Systému flexi na pár klinutí.

Všetci Vami pozvaní užívatelia budú môcť používať služby a aplikácie, resp. pristupovať k zákazníckej zóne, len tak, ako im to dovolíte nastavením prístupových práv. V rodine môžete vytvoríť individuálne prístupy pre Vašich blízkych, definovať môžete rôzne možnosti, pre každého člena rodiny odlišne. Rovnako tak, ak využívateľ Systém flexi vo firme.