dsidata

Prvé prihlásenie nového užívateľa do Systému flexi
1. Zaregistrujte sa v Systéme flexi

Pri zavedeni služby Vám náš pracovník (najčastejšie technik)  odovzdá konfiguračný protokol, na ktorom máte:

  • adresu registračného portálu Systému flexi (ucet.flexi.sk/registracia)
  • jedinečný PIN kód, ktorý použijete pri registrácii.

Riaďte sa sprievodcom, ktorý vám pomôže pri vytvorení registrácie v Systéme flexi. Sprievodca vám môže pomôcť aj v prípade, ak by ste mali problém s prihlásením alebo ste zabudli heslo. Samozrejme môžete nás kontaktovať na našej zákazníckej linke 0850 888 019.

 

2. Zmena spôsobu prihlasovania

Spôsob prihlasovania môžete zmeniť v časti Informácie o prístupe.


Ak používate Facebook, alebo služby Googlu, môžete si Váš prístup spárovať s prihlasovaním pomocou prihlasovacích údajov, účtu Facebooku alebo Googlu. Vaše prihlasovacie údaje pritom ostávajú úplne bezpečne uchované len u Facebooku alebo Googlu. Váš vybraný spôsob prihlasovania bude nastavený pre Systém flexi, kým tento spôsob opäť sami nezmeníte.

 

3. Zmena kontaktných údajov alebo hesla

Tieto zmeny môžete vykonať taktiež v sekcii Infomácie o prístupe

 

4. Pozvite svojich blízkych alebo kolegov

Toto docielite jednoduchým odoslaním e-mailovej pozvánky v sekcii Správa Prístupov - nastavenia oprávnení.  Pozvaný v pozvánke obdrží URL adresu, na ktorej sa bude môcť zaregistrovať a vytvoriť si tak Prístup do Systému flexi na pár klinutí.

Všetci Vami pozvaní užívatelia budú môcť používať služby a aplikácie, resp. pristupovať k zákazníckej zóne, len tak, ako im to dovolíte nastavením prístupových práv. V rodine môžete vytvoríť individuálne prístupy pre Vašich blízkych, definovať môžete rôzne možnosti, pre každého člena rodiny odlišne. Rovnako tak, ak využívateľ Systém flexi vo firme.