dsidata

Systém flexi - Nový užívateľský portál

DSi DATA pôsobí v prvom rade ako poskytovateľ telekomunikačných služieb. Našou hlavnou činnosťou je poskytovanie internetového pripojenia, digitálnej káblovej televízie, hlasovej služby a viacerých typov doplnkových služieb.

Tu naše aktivity rozhodne nekončia, skôr naopak. V súčasnosti je úplne bežné, že rastúce nároky užívateľov vyvolávajú potrebu ponúknuť čo najkomplexnejšie služby s mnohými benefitmi. 

 

 

 

Jedným zo zaujímavých benefitov je aj nový užívateľský portál sprístupnený v rámci zákazníckej zóny na stránke www.dsidata.sk, alebo www.flexi.sk. Práve túto novinku by sme Vám radi predstavili. Je to miesto, kde máte pohodlný prístup k viacerým službám, ktoré vám poskytujeme.

Tento portál v sebe integruje okrem evidencie a prehľadu zmlúv, zoznamu služieb, ich vlastností, fakturácie, návodov a manuálov, stavových informácií a možnosti online komunikácie s nami aj možnosť objednávať, konfigurovať a používať služby a v krátkej dobe aj aplikácie ako online sledovanie televízie (desktop, mobilné zariadenia – tablet, mobil), hostingové služby, fotoalbum, FAX a SMS server, online telefonovanie a mnohé iné.

 

 

Členovia Vašej rodiny vo vašej domácnosti, alebo zamestnanci vo Vašej spoločnosti využívajú rôzne služby našej spoločnosti. Vzhľadom k tomu, že často majú rôzni užívatelia špecifické potreby a požiadavky pri využívaní našich služieb, je potrebné pristupovať ku každému užívateľovi individuálne. Preto sme vytvorili systém prístupov k službám a aplikáciám na základe individuálnych prístupov. Každý užívateľ u vás doma - otec, mama, syn, dcéra a vo firme zamestnaci, IT správca alebo konateľ budú používať služby individuálne.

Aby bolo používanie služieb a aplikácií jednoduché, bezpečné a pohodlné, vytvorili sme ucelený systém, ktorý nazývame “Systém flexi”. Systém flexi je založený na jednoduchej myšlienke: jeden prístup ku všetkým službám. Z tohto dôvodu sme vytvorili špeciálny systém prihlasovania k službám a aplikáciám. Pre prihlásenie sa k užívaniu ktorejkoľvek služby, aplikácie, či prihláseniu sa do zákazníckej zóny Vám postačí len jedno prihlasovacie meno a heslo. Navyše to môže byť prihlasovacie meno a heslo, ktoré už používate ako účet vo svete internetu pre službu Facebook, alebo Google. 

 

Tak ako sme už napísali, odteraz sa prostredníctvom jedného účtu prihlásite ku všetkým službám a aplikáciam v Systéme flexi.

Poďte si to teraz spolu s nami vyskúšať!

SOM
NOVÝ
ZÁKAZNÍK
     SOM
EXISTUJÚCI
ZÁKAZNÍK